PA4340.471NLT | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | PA4340.471NLT |
Beschrijving | FIXED IND 470NH 12A 7.4 MOHM SMD |
Standaard levertijd fabrikant | 13 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 470 nH Afgeschermd Gegoten Inductor 12 A 7,4mOhm max. Niet-standaard |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | PA4340.471NLT Modellen |
Categorie | Afscherming Afgeschermd |
Fabr. | DC-weerstand (DCR) 7,4mOhm max. |
Serie | Klasse AEC-Q200 |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -40°C ~ 125°C |
Status onderdeel Actief | Frequentie inductie - test 100 kHz |
Type Gegoten | Type montage Opbouwmontage |
Inductantie | Verpakking / doos Niet-standaard |
Tolerantie ±20% | Grootte / afmetingen 0,236" L x 0,213" B (6,00mm x 5,40mm) |
Nominale stroom (A) | Hoogte - geplaatst (max.) 0,118" (3,00mm) |
Stroom - verzadiging 16A |