APPM00485023102XY0
Productnummer DigiKey
553-APPM00485023102XY0TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-APPM00485023102XY0CT-ND - Cut Tape (CT)
553-APPM00485023102XY0DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APPM00485023102XY0
Beschrijving
CMC 3A 2LN 1 KOHM SMD AEC-Q200
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Lijn Common Mode Choke Opbouwmontage 1 kOhms @ 100 MHz 3A DCR 24mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
24mOhm
Fabrikant
Pulse Electronics
Nominale spanning - DC
50V
Serie
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Grootte / afmetingen
0,197" L x 0,189" B (5,00mm x 4,80mm)
Aantal lijnen
2
Hoogte (max.)
0,098" (2,50mm)
Impedantie bij frequentie
1 kOhms @ 100 MHz
Verpakking / doos
Horizontaal, 4 PC-pad
Nominale stroom (max.)
3A