APCA00060645101M00
Productnummer DigiKey
553-APCA00060645101M00TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APCA00060645101M00
Beschrijving
FIXED IND 100UH 860MA 384 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
100 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 860 mA 384mOhm max. Niet-standaard
Categorie
Stroom - verzadiging
550mA
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
384mOhm max.
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±20%
Grootte / afmetingen
0,248" L x 0,236" B (6,30mm x 6,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,189" (4,80mm)