APAL00060645101T80 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Pulse Electronics
Op voorraad: 0
100 µH Afgeschermd Trommelkern, draadgewonden Inductor 860 mA 320mOhm Niet-standaard
APAL00060645101T80
Productnummer DigiKey
553-APAL00060645101T80TR-ND - Tape & Reel (TR)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
APAL00060645101T80
Beschrijving
FIXED IND 100UH 860MA 320 MOHM
Standaard levertijd fabrikant
13 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Stroom - verzadiging
610mA
Fabr.
Afscherming
Afgeschermd
Serie
DC-weerstand (DCR)
320mOhm
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Klasse
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 125°C
Type
Trommelkern, draadgewonden
Frequentie inductie - test
100 kHz
Materiaal - kern
Type montage
Opbouwmontage
Inductantie
Verpakking / doos
Niet-standaard
Tolerantie
±30%
Grootte / afmetingen
0,283" L x 0,236" B (7,20mm x 6,00mm)
Nominale stroom (A)
Hoogte - geplaatst (max.)
0,189" (4,80mm)