ABPY00201209221Y00
Productnummer DigiKey
553-ABPY00201209221Y00TR-ND - Tape & Reel (TR)
553-ABPY00201209221Y00CT-ND - Cut Tape (CT)
553-ABPY00201209221Y00DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ABPY00201209221Y00
Beschrijving
FERRITE BEAD 220 OHM 0805 1LN
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 Ohms @ 100 MHz 1 Voedingsleiding Kralen en spanen van ferriet 0805 (2012 metrisch) 2A 80mOhm
Categorie
DC-weerstand (DCR) (max.)
80mOhm
Fabrikant
Pulse Electronics
Klasse
AEC-Q200
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Verpakking / doos
0805 (2012 metrisch)
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type filter
Voedingsleiding
Hoogte (max.)
0,043" (1,10mm)
Aantal lijnen
1
Grootte / afmetingen
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Impedantie bij frequentie
220 Ohms @ 100 MHz
Functies
Automotive
Nominale stroom (max.)
2A