ASE02008MS-LW100-R
Productnummer DigiKey
668-ASE02008MS-LW100-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
ASE02008MS-LW100-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 97DB
Standaard levertijd fabrikant
23 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms Algemeen gebruik, inclusief behuizing Luidsprekers 1 W 500 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
ASE02008MS-LW100-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Vermogen - nominaal
1 W
Verpakking
Tray
Vermogen - max.
1.3 W
Status onderdeel
Actief
Locatie poort
Bovenkant
Technologie
Magnetic
Vorm
Rechthoekig
Type
Algemeen gebruik, inclusief behuizing
Materiaal - kegel
Polyacrylonitril-butadieen-styreen (ABS)
Frequentiebereik
500 Hz ~ 20 kHz
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentie - zelfresonerend
950 Hz
Aansluiting
Draadkabels
Impedantie
8 Ohms
Grootte / afmetingen
0,787" L x 0,787" B (20,00mm x 20,00mm)
Efficiëntie - dBA
97,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,281" (7,15mm)
Efficiëntie - testen
100mm
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C