AS04008CO-WR-R
Productnummer DigiKey
668-1362-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS04008CO-WR-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 83DB
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms General Purpose Luidsprekers 2 W 200 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Ovaal, rechthoekig frame
EDA/CAD-modellen
AS04008CO-WR-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Vermogen - nominaal
2 W
Serie
Vermogen - max.
3 W
Vorm
Ovaal, rechthoekig frame
Materiaal - kegel
Doek
Type
General Purpose
Frequentiebereik
200 Hz ~ 20 kHz
Bescherming tegen binnendringen
Waterbestendig
Frequentie - zelfresonerend
400Hz
Aansluiting
Soldeerblokken
Impedantie
8 Ohms
Grootte / afmetingen
1,575" L x 0,787" B (40,00mm x 20,00mm)
Efficiëntie - dBA
83,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,240" (6,10mm)
Efficiëntie - testen
1W/500mm