AS01808MS-SP18-WP-R Back
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01808MS-SP18-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1617-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01808MS-SP18-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 88DB
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms Ontvanger Luidsprekers 500 mW 500 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
EDA/CAD-modellen
AS01808MS-SP18-WP-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Gevoeligheid
Vermogen - nominaal
500 mW
Serie
Vermogen - max.
1 W
Materiaal - kegel
Polyimide (PI)
Type
Ontvanger
Frequentiebereik
500 Hz ~ 20 kHz
Bescherming tegen binnendringen
IP67 - Stofdicht, waterdicht
Frequentie - zelfresonerend
850 Hz
Aansluiting
Soldeerblokken
Impedantie
8 Ohms
Grootte / afmetingen
0,709" L x 0,512" B (18,00mm x 13,00mm)
Efficiëntie - dBA
88,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,098" (2,50mm)