AS01708MR-2-LW100-R
Productnummer DigiKey
668-AS01708MR-2-LW100-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01708MR-2-LW100-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 90DB
Standaard levertijd fabrikant
28 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms General Purpose Luidsprekers 500 mW 850 Hz ~ 10 kHz Bovenkant Rond
EDA/CAD-modellen
AS01708MR-2-LW100-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Geluidsdrukniveau (SPL)
Vermogen - nominaal
500 mW
Serie
Vermogen - max.
1 W
Vorm
Rond
Materiaal - kegel
Polyester, polyethyleentereftalaat (PET)
Type
General Purpose
Frequentiebereik
850 Hz ~ 10 kHz
Aansluiting
Draadkabels
Frequentie - zelfresonerend
850 Hz
Grootte / afmetingen
0,669" dia (17,00mm)
Impedantie
8 Ohms
Hoogte - geplaatst (max.)
0,217" (5,50mm)
Efficiëntie - dBA
90,00
Bedrijfstemperatuur
-30°C ~ 70°C
Efficiëntie - testen
100mW/100mm
Nominale vervorming
Max. 5%