AS01506MS-SP11-WP-R
PUI Audio Mobile Series Speakers and Receivers | Digi-Key Daily
AS01506MS-SP11-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1609-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01506MS-SP11-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 6OHM 700MW TOP PORT 92DB
Gedetailleerde beschrijving
6 Ohms Ontvanger Luidsprekers 700 mW 600 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
EDA/CAD-modellen
AS01506MS-SP11-WP-R Modellen
Vermogen - nominaal
700 mW
Serie
Vermogen - max.
1 W
Magnetic
Materiaal - kegel
Polyimide (PI)
Frequentiebereik
600 Hz ~ 20 kHz
Frequentie - zelfresonerend
600Hz
Aansluiting
Soldeerblokken
Impedantie
6 Ohms
Grootte / afmetingen
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Efficiëntie - dBA
92,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)