AS01506MS-SC15-WP-R
Productnummer DigiKey
668-1612-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01506MS-SC15-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 6OHM 1W TOP PORT 93DB
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
6 Ohms Ontvanger Luidsprekers 1 W 650 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
EDA/CAD-modellen
AS01506MS-SC15-WP-R Modellen
Vermogen - nominaal
1 W
Serie
Vermogen - max.
1.2 W
Magnetic
Materiaal - kegel
Polyimide (PI)
Frequentiebereik
650 Hz ~ 20 kHz
Frequentie - zelfresonerend
650 Hz
Aansluiting
Veertype
Impedantie
6 Ohms
Grootte / afmetingen
0,591" L x 0,433" B (15,00mm x 11,00mm)
Efficiëntie - dBA
93,00
Hoogte - geplaatst (max.)
0,098" (2,50mm)