AS01208MS-SC12-WP-R
Productnummer DigiKey
668-AS01208MS-SC12-WP-R-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
AS01208MS-SC12-WP-R
Beschrijving
SPEAKER 8OHM 300MW TOP PT 87.5DB
Standaard levertijd fabrikant
27 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
8 Ohms Ontvanger Luidsprekers 300 mW 800 Hz ~ 20 kHz Bovenkant Rechthoekig
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
AS01208MS-SC12-WP-R Modellen
Categorie
Efficiëntie - type
Gevoeligheid
Fabrikant
PUI Audio, Inc.
Vermogen - nominaal
300 mW
Serie
Vermogen - max.
500 mW
Verpakking
Tray
Locatie poort
Bovenkant
Status onderdeel
Actief
Vorm
Rechthoekig
Technologie
Magnetic
Materiaal - kegel
Polyester, polyethyleentereftalaat (PET)
Type
Ontvanger
Materiaal - magneet
Nd-Fe-B
Frequentiebereik
800 Hz ~ 20 kHz
Bescherming tegen binnendringen
IP68 - stofdicht, waterdicht
Frequentie - zelfresonerend
1,3kHz
Aansluiting
Veertype
Impedantie
8 Ohms
Grootte / afmetingen
0,472" L x 0,217" B (12,00mm x 5,50mm)
Efficiëntie - dBA
87,50
Hoogte - geplaatst (max.)
0,122" (3,10mm)
Efficiëntie - testen
100mm
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 60°C