SPRU5011S28
SPRU5011S28
SPRU5011S28
Productnummer DigiKey
SPRU501C-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SPRU5011S28
Beschrijving
POT 500 OHM 1/2W CARBON LINEAR
Standaard levertijd fabrikant
6 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
500 Ohm 1 posities Lineair Paneelmontage Potentiometer Geen 1.0 Draai Koolstof 0,5W, 1/2W PC-pennen
Categorie
Aantal groepen
1
Fabrikant
Precision Electronics Corporation
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Serie
Rotatie
295°
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Koolstof
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
PC-pennen
Weerstand (ohm)
500
Type actuator
Gesleufd
Tolerantie
±10%
Lengte actuator
0,875" (22,23mm)
Vermogen (watt)
0,5W, 1/2W
Diameter actuator
0,125" (3,18mm)
Ingebouwde schakelaar
Geen
Busschroefdraad
1/4-32
Aantal omwentelingen
1.0
Type montage
Paneelmontage
Taper
Lineair
Grootte - behuizing
Rond - 0,510" dia (12,95mm)