42M048C2U
Surgical Motor Solutions Overview
42M048C2U
Productnummer DigiKey
403-1010-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
42M048C2U
Beschrijving
STEPPER MOTOR PM UNIPOLAR 12V
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Unipolair Stappenmotors Permanente magneet Grootte frame 48.0 stappen 230 mA 12VDC
Categorie
Koppel - vasthoud (oz-in / mNm)
9,4 / 66,2
Fabr.
Grootte / afmetingen
Rond - 1,650" dia (42,00mm)
Serie
Diameter - schacht
0,118" (3,00mm)
Verpakking
Bulk
Lengte - schacht en lager
0,450" (11,43mm)
Status onderdeel
Actief
Afstand montagegat
1,950" (49,48mm)
Type
Permanente magneet
Stijl aansluiting
Draadkabels
Type spoel
Unipolair
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Spanning - nominaal
12VDC
Weerstand spoel
52.4 Ohms
Nominale stroom (A)
230 mA
Functies
Ronde as
Stappen per omwenteling
48.0
Traagheid rotor
12,5gcm²
Staphoek
7,5°
Gewicht
0,319 lb (144,7 g)
Nauwkeurigheid
±6,66%