42M048C2B-R21
Productnummer DigiKey
403-1028-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
42M048C2B-R21
Beschrijving
STEP MOTOR PM GEARED BIPOLAR 12V
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Bipolair Stappenmotors Reductiemotor met permanente magneet Grootte frame 480.0 stappen 550 mA 12VDC
Categorie
Grootte / afmetingen
Rond - 1,650" dia (42,00mm)
Fabr.
Diameter - schacht
0,093" (2,36mm)
Serie
Lengte - schacht en lager
0,469" (11,92mm)
Verpakking
Bulk
Afstand montagegat
1,880" (47,63mm)
Status onderdeel
Actief
Stijl aansluiting
Draadkabels
Type
Reductiemotor met permanente magneet
Bedrijfstemperatuur
-20°C ~ 70°C
Type spoel
Bipolair
Weerstand spoel
9.1 Ohms
Spanning - nominaal
12VDC
Functies
Ronde as
Nominale stroom (A)
550 mA