PSA10F-050-R
Productnummer DigiKey
993-1292-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
PSA10F-050-R
Beschrijving
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 5V 10W
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
5V 10 W AC/DC Extern Wandmontage (Klasse II) Adapter Vast blad Ingang
Categorie
Geen stroomverbruik
150mW (max.)
Fabrikant
Phihong USA
Toepassingen
ITE (commercieel)
Serie
Efficiëntie
Niveau VI, CoC Tier 1
Verpakking
Bulk
Bedrijfstemperatuur
0°C ~ 40°C
Status onderdeel
Actief
Uitgangsconnector
Micro-USB
Gebruikte regio
Noord-Amerika
Ingangsconnector
NEMA 1-15P
Vorm
Wandmontage (Klasse II)
Grootte / afmetingen
2,36" L x 1,85" B x 0,59" H (60,0mm x 47,0mm x 15,0mm)
Type ingang
Vast blad
Goedkeuringsinstantie
AS/NZS, cULus, IEC, PSE
Spanning - ingang
90 ~ 264 VAC