6TPC330MA is verouderd en wordt niet meer geproduceerd.
Beschikbare alternatieven:
MFR Recommended
Panasonic Industry
Op voorraad: 18.454
Gegevensblad
Direct
KEMET
Op voorraad: 3.563
Gegevensblad
Direct
KEMET
Op voorraad: 990
330 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 6.3 V 2917 (7343 metrisch) 40mOhm @ 100kHz