2R5TPF470M9L | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | 2R5TPF470M9L |
Beschrijving | CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917 |
Standaard levertijd fabrikant | 38 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 470 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2.5 V 2917 (7343 metrisch) 9mOhm @ 100kHz |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | 2R5TPF470M9L Modellen |
Categorie | ESR (equivalente serieweerstand) 9mOhm @ 100kHz |
Fabrikant Panasonic Industry | Bedrijfstemperatuur -55°C ~ 105°C |
Serie | Levensduur bij temp. 2000 uur @ 105°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Type montage Opbouwmontage |
Status onderdeel Actief | Verpakking / doos 2917 (7343 metrisch) |
Capaciteit 470 µF | Grootte / afmetingen 0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm) |
Tolerantie ±20% | Hoogte - geplaatst (max.) 0,118" (3,00mm) |
Spanning - nominaal 2.5 V | Code grootte fabrikant D3L |