2R5TPF470M9L
Productnummer DigiKey
10-2R5TPF470M9LTR-ND - Tape & Reel (TR)
10-2R5TPF470M9LCT-ND - Cut Tape (CT)
10-2R5TPF470M9LDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2R5TPF470M9L
Beschrijving
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Standaard levertijd fabrikant
38 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2.5 V 2917 (7343 metrisch) 9mOhm @ 100kHz
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
2R5TPF470M9L Modellen
Categorie
ESR (equivalente serieweerstand)
9mOhm @ 100kHz
Fabrikant
Panasonic Industry
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Serie
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Opbouwmontage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
2917 (7343 metrisch)
Capaciteit
470 µF
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Spanning - nominaal
2.5 V