2R5TPF470M7L
Productnummer DigiKey
P16551TR-ND - Tape & Reel (TR)
P16551CT-ND - Cut Tape (CT)
P16551DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
2R5TPF470M7L
Beschrijving
CAP TANT POLY 470UF 2.5V 2917
Standaard levertijd fabrikant
38 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 2.5 V 2917 (7343 metrisch) 7mOhm @ 100kHz
EDA/CAD-modellen
2R5TPF470M7L Modellen
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 105°C
Levensduur bij temp.
2000 uur @ 105°C
Grootte / afmetingen
0,287" L x 0,169" B (7,30mm x 4,30mm)
Capaciteit
470 µF
Hoogte - geplaatst (max.)
0,118" (3,00mm)
Tolerantie
±20%
Code grootte fabrikant
D3L
Spanning - nominaal
2.5 V
ESR (equivalente serieweerstand)
7mOhm @ 100kHz