16TQC68MYF is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
KEMET
Op voorraad: 16.709
Gegevensblad
68 µF Gegoten Tantaal - Polymeercondensators 16 V 2917 (7343 metrisch) 50mOhm @ 100kHz