EXB-2HV470JV
Productnummer DigiKey
Y1470TR-ND - Tape & Reel (TR)
Y1470CT-ND - Cut Tape (CT)
Y1470DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EXB-2HV470JV
Beschrijving
RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1506
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
47 Ohm ±5% 62,5mW Vermogen per element Isolated 8 Weerstandsnetwerken arrays±200ppm/°C 1506, bol, aansluitklemmen lange zijde
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EXB-2HV470JV Modellen
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±200ppm/°C
Fabrikant
Panasonic Industry
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 125°C
Serie
Soort
Automotive
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kwalificatie
AEC-Q200
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Type circuit
Isolated
Verpakking / doos
1506, bol, aansluitklemmen lange zijde
Weerstand (ohm)
47
Apparaatpakket leverancier
1506
Tolerantie
±5%
Grootte / afmetingen
0,150" L x 0,063" B (3,80mm x 1,60mm)
Aantal weerstanden
8
Hoogte - geplaatst (max.)
0,022" (0,55mm)
Aantal pennen
16
Basisproductnummer
Vermogen per element
62,5mW