EEU-FM1E221
Productnummer DigiKey
P12383-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
EEU-FM1E221
Beschrijving
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
Standaard levertijd fabrikant
31 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
220 µF 25 V Elektrolytische aluminiumcondensators Radiaal, blik 3000 uur @ 105°C
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
EEU-FM1E221 Modellen
Categorie
Toepassingen
Fabr.
Rimpelstroom bij lage frequentie
665 mA @ 120 Hz
Serie
Rimpelstroom bij hoge frequentie
950 mA @ 100 kHz
Verpakking
Bulk
Impedantie
56 mOhms
Status onderdeel
Actief
Afstand geleider
0,138" (3,50mm)
Capaciteit
Grootte / afmetingen
0,315" dia (8,00mm)
Tolerantie
±20%
Hoogte - geplaatst (max.)
0,512" (13,00mm)
Spanning - nominaal
25 V
Type montage
Levensduur bij temp.
3000 uur @ 105°C
Verpakking / doos
Radiaal, blik
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C