SZMMSZ6V8T1G
Productnummer DigiKey
SZMMSZ6V8T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMMSZ6V8T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMMSZ6V8T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMMSZ6V8T1G
Beschrijving
DIODE ZENER 6.8V 500MW SOD123
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 6.8 V 500 mW ±5% Opbouwmontage SOD-123
EDA/CAD-modellen
SZMMSZ6V8T1G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW
Impedantie (max.) (Zzt)
15 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
2 µA @ 4 V