SZMMBZ27VALT1G
Productnummer DigiKey
SZMMBZ27VALT1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMMBZ27VALT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMMBZ27VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMMBZ27VALT1G
Beschrijving
DIODE ZENER ARRAY 27V SOT-23-3
Standaard levertijd fabrikant
54 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener - Arrays 1 paar gemeenschappelijke anode 27 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
EDA/CAD-modellen
SZMMBZ27VALT1G Modellen
Productkenmerken
Filter vergelijkbare producten
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 nA @ 22 V
Fabrikant
onsemi
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Serie
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
AEC-Q101
Configuratie
1 paar gemeenschappelijke anode
Spanning - zener (Nom) (Vz)
27 V
Verpakking / doos
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOT-23-3 (TO-236)
Vermogen - max.
300 mW