SZMM5Z3V6T1G
Productnummer DigiKey
SZMM5Z3V6T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
SZMM5Z3V6T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
SZMM5Z3V6T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SZMM5Z3V6T1G
Beschrijving
DIODE ZENER 3.6V 500MW SOD523
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 3.6 V 500 mW ±5,6% Opbouwmontage SOD-523
EDA/CAD-modellen
SZMM5Z3V6T1G Modellen
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±5,6%
Verpakking / doos
Vermogen - max.
500 mW
Apparaatpakket leverancier
SOD-523
Impedantie (max.) (Zzt)
90 Ohms
Basisproductnummer
Stroom - sper lekkage bij Vr
5 µA @ 1 V