RB520S30T1G is niet op voorraad en kan nabesteld worden.
Beschikbare alternatieven:
Direct
Rohm Semiconductor
Op voorraad: 558
Gegevensblad
Similar
Infineon Technologies
Op voorraad: 33.217
Gegevensblad
Similar
Comchip Technology
Op voorraad: 425
Comchip Technology
Op voorraad: 3.491
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Op voorraad: 225
Panjit International Inc.
Dioden 30 V 200mA Opbouwmontage SOD-523
SC-76, SOD-523
RB520S30T1G
Productnummer DigiKey
RB520S30T1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
RB520S30T1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
RB520S30T1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
RB520S30T1G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SOD523
Standaard levertijd fabrikant
52 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
EDA/CAD-modellen
RB520S30T1G Modellen
Categorie
Snelheid
Klein signaal =<200mA (Io), elke snelheid
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 10 V
Apparaatpakket leverancier
SOD-523
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
30 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
200mA
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
600 mV @ 200 mA