NSS1C200MZ4T3G
Productnummer DigiKey
488-NSS1C200MZ4T3GTR-ND - Tape & Reel (TR)
488-NSS1C200MZ4T3GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NSS1C200MZ4T3GDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NSS1C200MZ4T3G
Beschrijving
TRANS PNP 100V 2A SOT223
Standaard levertijd fabrikant
30 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Transistors - Bipolair (BJT) - Enkel PNP 100 V 2 A 120MHz 800 mW Opbouwmontage SOT-223 (TO-261)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NSS1C200MZ4T3G Modellen
Categorie
DC-stroomversterking (hFE) (min.) bij Ic, Vce
120 @ 500mA, 2V
Fabr.
Vermogen - max.
800 mW
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Frequentie - overgang
120MHz
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Type transistor
Type montage
Opbouwmontage
Stroom - collector (Ic) (max.)
2 A
Verpakking / doos
TO-261-4, TO-261AA
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
100 V
Apparaatpakket leverancier
SOT-223 (TO-261)
Vce verzadiging (max.) bij Ib, Ic
220mV @ 200mA, 2A