NC7SZ05M5X
Productnummer DigiKey
NC7SZ05M5XTR-ND - Tape & Reel (TR)
NC7SZ05M5XCT-ND - Cut Tape (CT)
NC7SZ05M5XDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NC7SZ05M5X
Beschrijving
IC INVERTER 1CH 1-INP SOT23-5
Standaard levertijd fabrikant
15 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Omvormer IC 1 Kanaal Open afvoer SOT-23-5
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
NC7SZ05M5X Modellen
Categorie
Spanning - voeding
1,65V ~ 5,5V
Fabr.
Stroom - rust (max.)
2 µA
Serie
Stroom - uitgang hoog, laag
-, 32mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Max. vertraging verspreiding bij V, max. CL
4,3ns @ 5V, 50pF
Status onderdeel
Actief
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C