MM3Z6V8C
Productnummer DigiKey
MM3Z6V8CTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z6V8CCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z6V8CDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z6V8C
Beschrijving
DIODE ZENER 6.8V 200MW SOD323F
Standaard levertijd fabrikant
11 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 6.8 V 200 mW ±5% Opbouwmontage SOD-323F
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
1.8 µA @ 4 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323F
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
14 Ohms