MM3Z5V6ST1G
Productnummer DigiKey
MM3Z5V6ST1GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z5V6ST1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z5V6ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z5V6ST1G
Beschrijving
DIODE ZENER 5.6V 300MW SOD323
Standaard levertijd fabrikant
44 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.6 V 300 mW ±2% Opbouwmontage SOD-323
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MM3Z5V6ST1G Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
1 µA @ 2 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
900 mV @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C (TJ)
Tolerantie
±2%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323
Vermogen - max.
300 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
40 Ohms