MM3Z5V6C
Productnummer DigiKey
MM3Z5V6CTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z5V6CCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z5V6CDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z5V6C
Beschrijving
DIODE ZENER 5.6V 200MW SOD323F
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 5.6 V 200 mW ±5% Opbouwmontage SOD-323F
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MM3Z5V6C Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
900 nA @ 2 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323F
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
37 Ohms