MM3Z4V7B
Productnummer DigiKey
MM3Z4V7BTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z4V7BCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z4V7BDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z4V7B
Beschrijving
DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323F
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 4.7 V 200 mW ±2% Opbouwmontage SOD-323F
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MM3Z4V7B Modellen
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
2.7 µA @ 2 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 10 mA
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Tolerantie
±2%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323F
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
75 Ohms