MM3Z18VC
Productnummer DigiKey
MM3Z18VCTR-ND - Tape & Reel (TR)
MM3Z18VCCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z18VCDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MM3Z18VC
Beschrijving
DIODE ZENER 18V 200MW SOD323F
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden - Zener 18 V 200 mW ±5% Opbouwmontage SOD-323F
Categorie
Stroom - sper lekkage bij Vr
45 nA @ 12.6 V
Fabr.
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
1 V @ 10 mA
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Bedrijfstemperatuur
-65°C ~ 150°C
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Spanning - zener (Nom) (Vz)
Verpakking / doos
Tolerantie
±5%
Apparaatpakket leverancier
SOD-323F
Vermogen - max.
200 mW
Basisproductnummer
Impedantie (max.) (Zzt)
42 Ohms