MBRS3100T3G
Productnummer DigiKey
MBRS3100T3GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MBRS3100T3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBRS3100T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBRS3100T3G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 3A SMC
Standaard levertijd fabrikant
17 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 3A Opbouwmontage SMC
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MBRS3100T3G Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
50 µA @ 100 V
Apparaatpakket leverancier
SMC
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
3A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
790 mV @ 3 A