MBRF20100CTG
Productnummer DigiKey
MBRF20100CTGOS-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBRF20100CTG
Beschrijving
DIODE ARR SCHOT 100V 10A TO220FP
Standaard levertijd fabrikant
25 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Diodearray 1 paar gemeenschappelijke kathode 100 V 10A Through-hole TO-220-3 volledig pakket
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
850 mV @ 10 A
Fabrikant
onsemi
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
150 µA @ 100 V
Verpakking
Buis
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Type montage
Through-hole
Configuratie diode
1 paar gemeenschappelijke kathode
Verpakking / doos
TO-220-3 volledig pakket
Technologie
Schottky
Apparaatpakket leverancier
TO-220FP
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Basisproductnummer
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io) (per diode)
10A