MBRD5H100T4G
Productnummer DigiKey
MBRD5H100T4GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MBRD5H100T4GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBRD5H100T4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBRD5H100T4G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Standaard levertijd fabrikant
18 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 5A Opbouwmontage DPAK
Categorie
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
710 mV @ 5 A
Fabr.
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Serie
Stroom - sper lekkage bij Vr
3.5 µA @ 100 V
Apparaatpakket leverancier
DPAK
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
5A