MBR2H100SFT3G
Productnummer DigiKey
MBR2H100SFT3GOSTR-ND - Tape & Reel (TR)
MBR2H100SFT3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBR2H100SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
MBR2H100SFT3G
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123FL
Standaard levertijd fabrikant
29 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 2A Opbouwmontage SOD-123FL
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
MBR2H100SFT3G Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
40 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
SOD-123FL
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-65°C ~ 175°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
2A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
840 mV @ 2 A