FSV15100V
Productnummer DigiKey
FSV15100VTR-ND - Tape & Reel (TR)
FSV15100VCT-ND - Cut Tape (CT)
FSV15100VDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FSV15100V
Beschrijving
DIODE SCHOTTKY 100V 15A TO2773
Standaard levertijd fabrikant
21 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Dioden 100 V 15A Opbouwmontage TO-277-3
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FSV15100V Modellen
Categorie
Snelheid
Snel herstel =<500ns, > 200mA (Io)
Fabr.
Stroom - sper lekkage bij Vr
80 µA @ 100 V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Type montage
Status onderdeel
Actief
Verpakking / doos
Technologie
Apparaatpakket leverancier
TO-277-3
Spanning - DC omgekeerd (Vr) (max.)
100 V
Bedrijfstemperatuur - verbinding
-55°C ~ 150°C
Stroom - gemiddeld gelijkgericht (Io)
15A
Basisproductnummer
Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If
660 mV @ 15 A