FGHL40T120SWD
Productnummer DigiKey
488-FGHL40T120SWD-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FGHL40T120SWD
Beschrijving
IGBT FIELD STOP 1200V 70A TO-247
Standaard levertijd fabrikant
19 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IGBT Field Stop 1200 V 70 A 469 W Through-hole TO-247-3
Categorie
Schakelenergie
2,4mJ (aan), 1,1mJ (uit)
Fabrikant
onsemi
Type ingang
Standard
Verpakking
Buis
Lading poort
118 nC
Status onderdeel
Actief
Td (aan/uit) bij 25°C
24ns/118ns
Type IGBT
Field Stop
Testvoorwaarde
600V, 40A, 4,7Ohm, 15V
Spanning - collector-emitter doorslag (max.)
1200 V
Inverse hersteltijd (trr)
185 ns
Stroom - collector (Ic) (max.)
70 A
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 175°C (TJ)
Stroom - collector puls (Icm)
160 A
Type montage
Through-hole
Vce(aan) (max.) bij Vge, Ic
2V @ 15V, 40A
Verpakking / doos
TO-247-3
Vermogen - max.
469 W