FDMS86200
Productnummer DigiKey
FDMS86200TR-ND - Tape & Reel (TR)
FDMS86200CT-ND - Cut Tape (CT)
FDMS86200DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
FDMS86200
Beschrijving
MOSFET N-CH 150V 9.6A/35A 8PQFN
Standaard levertijd fabrikant
48 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
N-kanaal 150 V 9,6 A (Ta), 35 A (Tc) 2,5W (Ta), 104W (Tc) Opbouwmontage 8-PQFN (5x6)
Gegevensblad
 Gegevensblad
EDA/CAD-modellen
FDMS86200 Modellen
Categorie
Vgs(th) (max.) bij Id
4V @ 250µA
Fabr.
Lading poort (Qg) (max.) bij Vgs
46 nC @ 10 V
Serie
Vgs (max.)
±20V
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ingangscapaciteit (Ciss) (max.) bij Vds
2715 pF @ 75 V
Status onderdeel
Actief
Vermogensdissipatie (max.)
2,5W (Ta), 104W (Tc)
FET-type
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Type montage
Opbouwmontage
Spanning ontlading-bron (Vdss)
150 V
Apparaatpakket leverancier
8-PQFN (5x6)
Stroom - continue ontlading (Id) bij 25°C
Verpakking / doos
Drivespanning (Max Rds On, Min Rds On)
6V, 10V
Basisproductnummer
Rds aan (max.) bij Id, Vgs
18mOhm @ 9,6A, 10V