BZX84C30LT1G | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | BZX84C30LT1G |
Beschrijving | DIODE ZENER 30V 250MW SOT23-3 |
Standaard levertijd fabrikant | 52 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | Dioden - Zener 30 V 250 mW ±7% Opbouwmontage SOT-23-3 (TO-236) |
Gegevensblad | Gegevensblad |
EDA/CAD-modellen | BZX84C30LT1G Modellen |
Categorie | Impedantie (max.) (Zzt) 80 Ohms |
Fabr. | Stroom - sper lekkage bij Vr 50 nA @ 21 V |
Serie | Spanning - doorlaat (Vf) (max.) bij If 900 mV @ 10 mA |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Bedrijfstemperatuur -65°C ~ 150°C (TJ) |
Status onderdeel Actief | Type montage Opbouwmontage |
Spanning - zener (Nom) (Vz) | Verpakking / doos |
Tolerantie ±7% | Apparaatpakket leverancier SOT-23-3 (TO-236) |
Vermogen - max. 250 mW | Basisproductnummer |