KAPTON-TAPE40MM
Productnummer DigiKey
1188-KAPTON-TAPE40MM-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
KAPTON-TAPE40MM
Beschrijving
TAPE MASKING 1.57"X33YDS
Standaard levertijd fabrikant
5 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Afplakband Tape Lijm 1,57" (40,00mm) X 98' (30,0m) 33yd
Categorie
Backing, carrier
Polyimide
Fabrikant
Olimex LTD
Dikte
0,0008" (0,8 mil, 0,020mm)
Verpakking
Spoel
Breedte
1,57" (40,00mm)