OJ4715E-R52 | |
|---|---|
Fabrikant | |
Productnummer fabrikant | OJ4715E-R52 |
Beschrijving | RES 470 OHM 5% 1/8W AXIAL |
Standaard levertijd fabrikant | 26 weken |
Klantreferentie | |
Gedetailleerde beschrijving | 470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Through-hole weerstanden Axiaal Carbonfilm |
Gegevensblad | Gegevensblad |
Categorie | Vermogen (watt) |
Fabr. | Samenstelling |
Serie | Temperatuurcoëfficiënt -450ppm/°C |
Verpakking Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) | Verpakking / doos |
Status onderdeel Actief | Apparaatpakket leverancier Axiaal |
Weerstand | Grootte / afmetingen 0,073" dia x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm) |