OJ4715E-R52
Productnummer DigiKey
273-OJ4715E-R52TR-ND - Tape & Reel (TR)
273-OJ4715E-R52CT-ND - Cut Tape (CT)
Fabrikant
Productnummer fabrikant
OJ4715E-R52
Beschrijving
RES 470 OHM 5% 1/8W AXIAL
Standaard levertijd fabrikant
26 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
470 Ohms ±5% 0,125W, 1/8W Through-hole weerstanden Axiaal Carbonfilm
Categorie
Vermogen (watt)
Fabr.
Samenstelling
Serie
Temperatuurcoëfficiënt
-450ppm/°C
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Verpakking / doos
Status onderdeel
Actief
Apparaatpakket leverancier
Axiaal
Weerstand
Grootte / afmetingen
0,073" dia x 0,138" L (1,85mm x 3,50mm)