L50J2R0E
L50J2R0E
L50J2R0E
Productnummer DigiKey
L50J2R0E-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
L50J2R0E
Beschrijving
RES CHAS MNT 2 OHM 5% 50W
Standaard levertijd fabrikant
10 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
2 Ohms ±5% 50W Draadgewonden Weerstanden chassismontage
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±400ppm/°C
Fabr.
Bedrijfstemperatuur
-55°C ~ 350°C
Serie
Functies
Vlamvertragende coating, veiligheid
Verpakking
Bulk
Coating, type behuizing
Geëmailleerd
Status onderdeel
Actief
Montagekenmerk
Steunen (niet inbegrepen)
Weerstand
2 Ohms
Grootte / afmetingen
0,563" dia x 4,000" L (14,30mm x 101,60mm)
Tolerantie
±5%
Stijl geleider
Soldeerschoenen
Vermogen (watt)
50W