NRF54L10-QFAA-R7
Productnummer DigiKey
4823-NRF54L10-QFAA-R7TR-ND - Tape & Reel (TR)
4823-NRF54L10-QFAA-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
4823-NRF54L10-QFAA-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NRF54L10-QFAA-R7
Beschrijving
IC RF TXRX+MCU
Gedetailleerde beschrijving
IC RF TxRx + MCU 802,15,4, Bluetooth Bluetooth v6.0, Matter, Thread 48-VFQFN blootliggende pad
Categorie
Geheugengrootte
1MB Flash, 192kB RAM
Fabr.
Seriële interfaces
GPIO, I2C, I2S, SPI, UART
Serie
GPIO
31
Spanning - voeding
1,7V ~ 3,6V
Stroom - inkomend
3,2mA
Type
TxRx + MCU
Stroom - uitgaand
5mA ~ 10mA
RF familie/standaard
802,15,4, Bluetooth
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 105°C (TA)