NRF24L01P-R
Productnummer DigiKey
4823-NRF24L01P-RTR-ND - Tape & Reel (TR)
4823-NRF24L01P-RCT-ND - Cut Tape (CT)
4823-NRF24L01P-RDKR-ND - Digi-Reel®
Fabrikant
Productnummer fabrikant
NRF24L01P-R
Beschrijving
IC RF TXRX ISM>1GHZ 20QFN
Standaard levertijd fabrikant
16 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
IC RF Alleen TxRx Algemeen ISM > 1GHz 2,4GHz 20-VFQFN blootliggende pad
Categorie
Gevoeligheid
-94dBm
Fabr.
Seriële interfaces
SPI
Verpakking
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Spanning - voeding
1,9V ~ 3,6V
Status onderdeel
Actief
Stroom - inkomend
12,6mA ~ 13,5mA
DigiKey programmeerbaar
Niet geverifieerd
Stroom - uitgaand
7mA ~ 11,3mA
Type
Alleen TxRx
Bedrijfstemperatuur
-40°C ~ 85°C
RF familie/standaard
Algemeen ISM > 1GHz