SS-10-15SPEW
Productnummer DigiKey
563-SS-10-15SPEW-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SS-10-15SPEW
Beschrijving
SWITCH ROTARY DIP SP5T 0.1A 5V
Gedetailleerde beschrijving
DIP-schakelaars SP5T 5 positie Through-hole Draaiend voor gereedschap Actuator 100mA 5 VDC
Categorie
Niveau actuator
Glad, verzonken
Hoogte boven bord
0,276" (7,00mm)
Verpakking
Tray
Hoogte
0,100" (2,54mm), volledig
Afwasbaar
Nee
Bedrijfstemperatuur
-25°C ~ 70°C
Nominale stroom (A)
100mA
Lengte
0,394" (10,00mm)
Nominale spanning
5 VDC