SM-42W503 is beschikbaar voor aankoop, maar is normaal gesproken niet in voorraad.
Beschikbare alternatieven:
Parametrisch equivalent
Nidec Components
Op voorraad: 2.717
Gegevensblad
50 kOhms 0,25W, 1/4W J-geleider Opbouwmontage Trimmer-potentiometer Cermet 11.0 Draai Instelling bovenkant
SM-42W503
Productnummer DigiKey
SM-42W503-ND
Fabrikant
Productnummer fabrikant
SM-42W503
Beschrijving
TRIMMER 50K OHM 0.25W J LEAD TOP
Standaard levertijd fabrikant
12 weken
Klantreferentie
Gedetailleerde beschrijving
Categorie
Temperatuurcoëfficiënt
±100ppm/°C
Fabrikant
Nidec Components
Aantal omwentelingen
11.0
Serie
Type aanpassing
Instelling bovenkant
Verpakking
Bulk
Resistief materiaal
Cermet
Status onderdeel
Actief
Type montage
Opbouwmontage
Weerstand
50 kOhms
Stijl aansluiting
J-geleider
Vermogen (watt)
0,25W, 1/4W
Grootte / afmetingen
Rechthoekig - 0,189" x 0,138" oppervlak (4,80mm x 3,50mm)
Tolerantie
±10%